Про акції

Акції не сумуються з другими акціями. При оформленні предзамовлення на товар, інші акції та спеціальні пропозиції не можуть бути застосовані для даного товару.

Чи бояться годинники Galtree вологи?

Завдяки особливому методу обробки деревини вироби Galtree стійкі до стирання і короткочасним намокання, таким як дощ, бризки або підвищена вологість. Та все ж купатися в басейні або приймати баню в годиннику не варто.

Які механізми стоять у ваших годинниках? Який термін їх роботи?

У годиннику Galtree встановлені механізми марки Miyota. Вони виробляються в Японії і складають конкуренцію швейцарським аналогам, завдяки своїй точності та надійності.

Термін роботи батарейки з кварцевим механізмом - 2 роки. По закінченню цього терміну батарейку можна з легкістю замінити у будь-якого годинникового майстра.

Як дерево поводиться в процесі носіння?

Спеціальна обробка виробів робить деревину більш стійкою до стирання. Однак з часом поверхня дерева може ставати більш гладкою. Це ніяк не впливає на міцність виробу і його стійкість до вологи. Така особливість надає певний шарм виробам з дерева - в процесі носіння вони здатні набувати нових відтінків.

З якого матеріалу зроблені регульовані ремінці?

Регульовані ремінці (моделі TRUMP та EON) вироблені з натуральної шкіри. Шкіра оброблена матовим лаком, що подовжує зносостійкість ремінця і захищає його від незначних забруднень.

Як я можу відрегулювати дерев'яний ремінець?

Дерев'яні ремінці (модель Grace) мають стандартний розмір, який підійде на широку руку. Зменшити такий ремінець під свою руку ви можете, звернувшись до будь-якого часового майстру.

Також ви можете вказати ваш обхват зап'ястя в коментарі при оформленні замовлення, тоді наші майстри відрегулюють ремінець під зазначений розмір. У цьому випадку решта ланок будуть упаковані разом з вашими годинниками.

Чому мені вигідно оформити предзамовлення?

Послуга замовлення відрізняється від звичайного замовлення передоплатою (50% вартості) і термінами виготовлення годинника (близько 30 днів). За очікування ви і отримуєте таку приємну знижку - 25%. Решту суми (50%) ви можете сплатити вже при отриманні посилки. Така покупка буде дуже цікава людям, яким годинник потрібні не терміново і вони зможуть почекати місяць, щоб скористатися вигідною пропозицією.

Чому мій годинник виглядає не зовсім так, як зображено на сайті?

Така ситуація цілком передбачувана, оскільки дерево - натуральний матеріал зі своєю унікальною текстурою. Завдяки цій особливості кожний дерев'яний виріб в якійсь мірі неповторний, і це, на наш погляд, головна особливість аксесуарів Galtree. Тому, на жаль, ми фізично не зможемо виготовити дві абсолютно однакові моделі годинника. Та й чи має це сенс?

Які умови доставки по Україні / світу

Для мешканців України: Ми безкоштовно доставляємо нашу продукцію службою "Нова Пошта" у будь-яку точку України. Як правило, на це потрібно 1-2 робочих дні з моменту оформлення замовлення. Доставка в інші країни здійснюється службою Укрпошта, і оплачується покупцем згідно її тарифами. Така доставка зазвичай займає близько 2-4 тижнів, в залежності від місця призначення.

Де я можу подивитися на годинник наживо?

Компанія Galtree співпрацює з оффлайн-магазинами по всій Україні, щоб дати вам можливість познайомитися з нашими аксесуарами ближче. На даний момент нашу продукцію можна знайти в таких магазинах.

Що робити, якщо годинник зламається?

Компанія Galtree надає гарантію на всі аксесуари. Гарантійний термін - 1 рік. Гарантія поширюється на поломки, що виникли з вини виробника. Ремонт несправностей і пов'язана з цим робота проводиться безкоштовно. З питань гарантійного обслуговування звертайтеся за телефоном: +38 095 866 03 83, наш сервіс-менеджер Юрій обов'язково вирішить проблему.